جمعه 01 تیر ماه 1397
96/03/06
مرکز رشد خلاقیت شاهین شهر از طرح های دانش بنیان استقبال می کند

روح الله شاه رجبیان مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شهرداری شاهین شهر گفت: سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شهرداری شاهین شهر در آینده، نمایانگر ساختار کاملاً فرهنگی خواهدبود.

 

 

 

 

 

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شهرداری شاهین شهر اظهار داشت: باتوجه به اصل ۴۴ قانون اساسی و همچنین در اجرای اوامر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درخصوص اقتصاد مقاومتی، سازمان فرهنگی ، ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر، مدیریت برخی اماکن مانند فرهنگسراها، ورزشگاه‌ها و تالار شیخ بهایی را به بخش خصوصی واسپاری نموده و به این ترتیب توانسته ضمن کاهش تعداد ۴۲ پُست سازمانی، هزینه های جاری این سازمان را کاهش و خدمت رسانی به شهروندان را افزایش دهد که ظرفیت افزایش حاصل از اجرای این فرآیند را تا ۵ برابر خدمات سازمان قابل پیش بینی است.

ضرورت نقش سازمانهای مردم نهاد در مدیریت شهری
روح الله شاه رجبیان اظهار امیدواری کرد: سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شهرداری شاهین شهر در آیندۀ نزدیک به سازمانی که نمایانگر ساختار کاملاً فرهنگی است تبدیل خواهد شد.
وی تصریح نمود: سازمان های مردم نهاد در مدیریت شهری اهمیت بسیاری دارند، زیرا می توان با احیای آنها، بارِ اجرایی را از حوزه سازمان های اداری به آنها منتقل کرد کمااینکه در پروسۀ حاضر، برگزاری المپیادهای ورزشی محلات شهر در ورزشگاه‌ها و همچنین استفاده از امکانات ورزشی با ۳۰ درصد تخفیف برای شهروندان، از محل همین واسپاری ها محقق شده است.
شاه رجبیان گفت: سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شهرداری شاهین شهر تلاش می کند تا ضمن شفاف سازی، اطلاع رسانی و ایجاد فرصت برابر برای عموم مردم، مانع از رانت‌خواری در این زمنیه شود؛ ضمن اینکه درهرحال مصالح مردم در این واسپاری ها به شدت رعایت می شود.

تأسیس مرکز رشد خلاقیت در شاهین شهر
مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شهرداری شاهین شهر، مسجدمحوری را به عنوان یکی دیگر از اقدامات شاخص سازمان برشمرد. وی ادامه داد: حمایت مالی از برگزاری جلسات آموزش خانواده در مساجد و همچنین حمایت از گروه های هنری در مساجد، ازجمله اقداماتی است که تا کنون توسط این سازمان انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شاهین شهر از ایده های فکر شده و قابل اجرا استقبال می کند، گفت: ازسوی این سازمان، مرکز رشد خلاقیت با همکاری پارک علمی تحقیقاتی اصفهان در شاهین شهر راه اندازی شده تا بتوان طرح های دانش بنیان که با هدف تولید و اشتغال ارائه می شوند را مورد حمایت قرار داد.

توجه به سبک زندگی و آموزش در خانواده ها
شاه رجبیان با اشاره به اینکه در جامعۀ امروز موضوع آپارتمان نشینی درحال افزایش است، اضافه کرد: آموزش حقوق آپارتمان نشینی یک ضرورت شهرنشینی است و لذا ازجمله اقدامات سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شاهین شهر، برگزاری جلسات آموزشی در این زمینه است که می تواند در ارتقاء سطح فرهنگ آپارتمان نشینی شهروندان تأثیرگذار باشد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شهرداری شاهین شهر همچنین با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری دربارۀ سبک زندگی، و تأکید بر اینکه یکی از اولویت های این سازمان، مسائل خانواده است، خاطرنشان ساخت: فعالیت های این سازمان در زمینه تحکیم روابط خانواده، آموزش و بررسی معضلات اجتماعی از امور مورد توجه است و استقبال شهروندان نیز از این جلسات و اقدامات چشمگیر موید مسیر درستی است که انتخاب شده است هرچند این اقدامات و برنامه ها در بلندمدت تأثیرگذار خواهند بود.

روح الله شاه رجبیان افزود: سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شاهین شهر، به برگزاری برخی جلسات آموزشی وارد شده که زمانی خط قرمزی برای این سازمان محسوب می شد اما امروز باتوجه به نیاز شهر و البته نیاز جامعه، به این موارد نیز پرداخته شده چراکه قطعاً می توانند در کاهش بسیاری از معضلات اجتماعی موثر باشند. یکی از این آموزش‌ها که برای اولین بار در سطح شهر انجام شد، آموزش آسیب های اجتماعی برای تعداد ۹ هزار نفر از فرهنگیان شهر و با هدف دستیابی به ارتباط موثر میان معلم و دانش‌آموز است که بصورت ادواری و کارگاهی انجام شده است./

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
 
21/11/96  --  
دعوت مدیرعامل سازمان برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

مدیرعامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر طی پیامی از تمامی اقشار مردم شریف و انقلابی شاهین شهر جهت شرکت در راهپیمایی بزرگ روز جمعه 22 بهمن دعوت کرد.

 

 

 

 

 

21/09/96  --  
صاحبان ایده و کار آفرینان جوان به مرکز رشد بیایند

مدیر عامل سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر از مرکز خلاقیت و شکوفایی شاهین شهر بازدید کرد و با کارشناسان این مرکز به گفت و گو نشست .

 

 

 

02/09/96  --  رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور:
جوانان مؤمن با نابود کردن داعش امریکای مستکبر را به زانو درآوردند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور، بسیج را پدیده ای کم نظیر، گره گشا و از افتخارات امام راحل(ره) خواندند و با تأکید بر گسترش روحیه بسیجی به معنای «انگیزه و شوق و تلاش برای تحقق اهداف انقلاب و سربلندی و پیشرفت ایران»، افزودند: دشمن خصومت خود را از هر طرف تشدید کرده تا مقاومت برخاسته از تفکر انقلابی و اسلامی را در منطقه نابود کند اما جوانان و مردان مؤمن و پراستقامت، با دفع غده سرطانی تکفیری داعش، دشمنان را به زانو در آوردند و مفهوم ما می‌توانیم را بار دیگر برای همه اثبات کردند

20/08/96  --  پیام مدیرعامل سازمان به مناسبت هفته کتاب
کتابخوانی شرط توسعه فرهنگی و اجتماعی هر جامعه است

مدیرعامل سازمان فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی شهرداری شاهین شهر با تبریک آغاز هفته کتاب بر لزوم ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه تاکید کرد.

 

 

 

27/07/96  --  
بهبود سطح فرهنگ تربیت بدنی و ورزش از اهداف مهم سازمان است

مدیرعامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش گزارشی از فعالیت های ورزشی و چشم انداز این سازمان ارائه کرد.

 

 

 

 

15/07/96  --  
فراخوان مسابقه طراحی تندیس برگزیدگان شهر

سازمان فرهنگی ، ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر درنظر دارد طراحی تندیس تقدیر از برگزیدگان علمی ، هنری و قهرمانان ورزشی را از طریق برگزاری فراخوان به مسابقه بگذارد. بدین منظور از کلیه هنرمندان، طراحان و علاقه مندان دعوت می شود طرح های پیشنهادی خود را برای شرکت در مسابقه ارسال نمایند.

 

 

 

 

 

03/07/96  --  مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شهرداری شاهین شهر:
پوست اندازي در مديريت فرهنگي نياز امروز جامعه است

وقتي از خصوصيات مثبت يك نهاد فرهنگي صحبت به ميان مي آيد، مهمترين گزاره آن بايد توانمندي و برنامه محوري باشد. اكثر اساتيد و كارشناسان حوزه فرهنگ، توانمندي را حاصل درك واقعيت هاي كالبدي، اجتماعي، اقتصادي جامعه و برنامه محوري را حاصل خط مش گذاري درست و توسعه مدار در اين زمينه مي دانند.

 

 

30/05/96  --  
امام جمعه شاهین شهر ,امام جمعه برتر استان اصفهان در رسیدگی و پیگیری به امور مساجد

حضرت آیت الله طباطبایی نژاد نماینده محترم ولی فقیه در استان ,امام جمعه معزز اصفهان و رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان  به مناسبت روز جهانی مسجد از امام جمعه شاهین شهر تقدیر نمودند.

 

 

 

 

06/03/96  --  مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شهرداری شاهین شهر:
مرکز رشد خلاقیت شاهین شهر از طرح های دانش بنیان استقبال می کند

روح الله شاه رجبیان مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شهرداری شاهین شهر گفت: سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شهرداری شاهین شهر در آینده، نمایانگر ساختار کاملاً فرهنگی خواهدبود.

 

 

 

 

 

30/02/96  --  
پیروز انتخابات، مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی هستند

در پی حضور پر شکوه و حماسی مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تشکر و قدردانی صادر و بر نکات مهمی تأکید کردند.

 

 

 

 

10/02/96  --  رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
نامزدها عهد ببندند اولویت آنها حمایت از قشر ضعیف باشد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

در تلگرام ما را دنبال کنید

   
در آپارات ما را ببینید

   
گالری شهر
   

نظرسنجی : ارزیابی شما از فعالیت های سازمان فرهنگی ، ورزشی و تفریحی چیست ؟
ارسال نظر

فجر انقلاب در شاهین شهر
   
ثبت نام کنید

   
فراخوان
فرا
   
برنامه های قابل مشارکت
   
اخبار
RSS
 

نمایشگاه دایمی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس افتتاح شد.

در ایام دهه مبارک فجر از مربیان رشته های مختلف که در سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر به امر آموزش می پردازند ، تقدیر شد.

همایش طراحی آینده با موضوع راه های رسیدن به هدف در تالار شیخ بهایی برگزار شد.

فرهنگسرای خانواده کارگاه آموزشی پیشگیری و درمان کبد چرب را برگزار می کند.

نمایشگاه دائمی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس برپا می شود.

کودکان شاهین شهری در فرهنگسرای هنر صحنه هایی از انقلاب را نقاشی کردند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
   
گوناگون
بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز367
بازديد ديروز1476
   
کتابخانه فرهنگسرای اشراق

   
جامعه ایمن

   
سازمان فرهنگی ، ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا