جمعه 01 تیر ماه 1397
96/07/27
بهبود سطح فرهنگ تربیت بدنی و ورزش از اهداف مهم سازمان است

مدیرعامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش گزارشی از فعالیت های ورزشی و چشم انداز این سازمان ارائه کرد.

 

 

 

 

روح اله شاه رجبیان مدیرعامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر با تاکید بر لزوم توسعه ورزش همگانی به منظور غنی سازی اوقات فراغت ، ایجاد نشاط و بهبود سلامت شهروندان از فعالیت های صورت گرفته و برنامه های آتی ورزشی سازمان گزارش داد.
وی اظهار داشت : فراهم آوردن امکان دسترسی هر شهروند برای انجام ورزش از مهم ترین اهداف سازمان است و در این راستا سعی کرده ایم با بهبود سطح فرهنگ تربیت بدنی و ورزش شهرروندان با استفاده از روش های علمی و عملی و نیز بسترسازی مناسب برای شهروندان به منظور بهره مندی از فعالیت های ورزشی د اوقات فراغت و ایجاد انگیزه در میان شهروندان برای جذب و گرایش به ورزش همچنین اعمال سیاست های حمایتی برای مشارکت شهروندان و ارگانهای دولتی و بخش خصوصی در اجرای فعالیت های ورزشی اقدام نماییم.
شاه رجبیان ادامه داد: آموزش اولین گام در راه توسعه ورزش علمی است که سعی شده است زبده ترین مربیان ورزشی از اقصی نقاط استان جذب و بکار آموزش علاقمندان رشته های ورزشی اهتمام نمایند ، دوره های آموزشی در سه مقطع سنی کودکان ، نوجوانان و جوانان و بزرگسالان تعریف و توانسته بالغ بر 12 هزار نفر را تحت پوشش قرار دهد.
توسعه ورزش همگانی از دیگر دغدغه های مدیرعامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر بود که در این خصوص اظهار داشت: در ورزش همگانی هدف اصلی فراگیر کردن ورزش در جامعه و قابلیت استفاده همگان از امکانات ورزش عمومی است که برای تحقق آن مواردی همچون برقراری ایستگاه های ورزش همگانی در پارکها و ورزشگاه ها ، اجرای همایش های متنوع پیاده روی خانوادگی و دوچرخه سواری و برنامه های مختلف ورزشی و تفریحی به صورت محله ای و شهری که خوشبختانه در سال گذشته بالغ بر 20 هزار نفر از شهروندان از این برنامه ها استقبال کردند.
شاه رجبیان خاطر نشان کرد: افزایش انگیزه در میان نوجوانان و جوانان از دیگر مواردی است که مورد توجه سازمان بوده است و همایش های علمی ـ ورزشی و مسابقات متعدد در رشته های مختلف ورزشی برای جلب توجه شهروندان پیش بینی و برگزار شده است .
گردهمایی ورزشکاران ، همایش مرشدان استان ، مسابقات جام رمضان ، مسابقات چهارجانبه بسکتبال منطقه ای ، همایش ملی پهلوانان زورخانه ای ، مسابقات منطقه ای پهلوانان کوچک ، مسابقات کشتی انتخابی استان در رده جوانان و نوجوانان ، مسابقات دوچرخه سواری انتخابی کشور در رده نوجوانان و جوانان ، حضور و تجلیل از قهرمانان در برنامه های مختلف از مواردی بود که مدیرعامل سازمان به آن ها اشاره کرد.
شاه رجبیان در انتها عنوان کرد: بیش از 17 هزار ورزشکار بیمه شده در شهرستان ثبت شده است و این نشان از علاقه و تمایل شهروندان به امر ورزش و تندرستی است و امروز اتخاذ سیاست های جدید به منظور بالا بردن سرانه استفاده از فضای ورزشی در شهر و برنامه ریزی صحیح در راستای پرورش قهرمانان ورزشی باید مد نظر قرار گیرد تا همچنان شاهد بروز استعدادهایی همچون سجاد مردانی ، نوید مکوندی ، راضیه طهماسبی و صدها مدال آور کشوری و جهانی در شاهین شهر باشیم.

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
 
21/11/96  --  
دعوت مدیرعامل سازمان برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

مدیرعامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر طی پیامی از تمامی اقشار مردم شریف و انقلابی شاهین شهر جهت شرکت در راهپیمایی بزرگ روز جمعه 22 بهمن دعوت کرد.

 

 

 

 

 

21/09/96  --  
صاحبان ایده و کار آفرینان جوان به مرکز رشد بیایند

مدیر عامل سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر از مرکز خلاقیت و شکوفایی شاهین شهر بازدید کرد و با کارشناسان این مرکز به گفت و گو نشست .

 

 

 

02/09/96  --  رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور:
جوانان مؤمن با نابود کردن داعش امریکای مستکبر را به زانو درآوردند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور، بسیج را پدیده ای کم نظیر، گره گشا و از افتخارات امام راحل(ره) خواندند و با تأکید بر گسترش روحیه بسیجی به معنای «انگیزه و شوق و تلاش برای تحقق اهداف انقلاب و سربلندی و پیشرفت ایران»، افزودند: دشمن خصومت خود را از هر طرف تشدید کرده تا مقاومت برخاسته از تفکر انقلابی و اسلامی را در منطقه نابود کند اما جوانان و مردان مؤمن و پراستقامت، با دفع غده سرطانی تکفیری داعش، دشمنان را به زانو در آوردند و مفهوم ما می‌توانیم را بار دیگر برای همه اثبات کردند

20/08/96  --  پیام مدیرعامل سازمان به مناسبت هفته کتاب
کتابخوانی شرط توسعه فرهنگی و اجتماعی هر جامعه است

مدیرعامل سازمان فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی شهرداری شاهین شهر با تبریک آغاز هفته کتاب بر لزوم ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه تاکید کرد.

 

 

 

27/07/96  --  
بهبود سطح فرهنگ تربیت بدنی و ورزش از اهداف مهم سازمان است

مدیرعامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش گزارشی از فعالیت های ورزشی و چشم انداز این سازمان ارائه کرد.

 

 

 

 

15/07/96  --  
فراخوان مسابقه طراحی تندیس برگزیدگان شهر

سازمان فرهنگی ، ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر درنظر دارد طراحی تندیس تقدیر از برگزیدگان علمی ، هنری و قهرمانان ورزشی را از طریق برگزاری فراخوان به مسابقه بگذارد. بدین منظور از کلیه هنرمندان، طراحان و علاقه مندان دعوت می شود طرح های پیشنهادی خود را برای شرکت در مسابقه ارسال نمایند.

 

 

 

 

 

03/07/96  --  مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شهرداری شاهین شهر:
پوست اندازي در مديريت فرهنگي نياز امروز جامعه است

وقتي از خصوصيات مثبت يك نهاد فرهنگي صحبت به ميان مي آيد، مهمترين گزاره آن بايد توانمندي و برنامه محوري باشد. اكثر اساتيد و كارشناسان حوزه فرهنگ، توانمندي را حاصل درك واقعيت هاي كالبدي، اجتماعي، اقتصادي جامعه و برنامه محوري را حاصل خط مش گذاري درست و توسعه مدار در اين زمينه مي دانند.

 

 

30/05/96  --  
امام جمعه شاهین شهر ,امام جمعه برتر استان اصفهان در رسیدگی و پیگیری به امور مساجد

حضرت آیت الله طباطبایی نژاد نماینده محترم ولی فقیه در استان ,امام جمعه معزز اصفهان و رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان  به مناسبت روز جهانی مسجد از امام جمعه شاهین شهر تقدیر نمودند.

 

 

 

 

06/03/96  --  مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شهرداری شاهین شهر:
مرکز رشد خلاقیت شاهین شهر از طرح های دانش بنیان استقبال می کند

روح الله شاه رجبیان مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شهرداری شاهین شهر گفت: سازمان فرهنگی ورزشی تفریحی شهرداری شاهین شهر در آینده، نمایانگر ساختار کاملاً فرهنگی خواهدبود.

 

 

 

 

 

30/02/96  --  
پیروز انتخابات، مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی هستند

در پی حضور پر شکوه و حماسی مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تشکر و قدردانی صادر و بر نکات مهمی تأکید کردند.

 

 

 

 

10/02/96  --  رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
نامزدها عهد ببندند اولویت آنها حمایت از قشر ضعیف باشد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

در تلگرام ما را دنبال کنید

   
در آپارات ما را ببینید

   
گالری شهر
   

نظرسنجی : ارزیابی شما از فعالیت های سازمان فرهنگی ، ورزشی و تفریحی چیست ؟
ارسال نظر

فجر انقلاب در شاهین شهر
   
ثبت نام کنید

   
فراخوان
فرا
   
برنامه های قابل مشارکت
   
اخبار
RSS
 

نمایشگاه دایمی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس افتتاح شد.

در ایام دهه مبارک فجر از مربیان رشته های مختلف که در سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر به امر آموزش می پردازند ، تقدیر شد.

همایش طراحی آینده با موضوع راه های رسیدن به هدف در تالار شیخ بهایی برگزار شد.

فرهنگسرای خانواده کارگاه آموزشی پیشگیری و درمان کبد چرب را برگزار می کند.

نمایشگاه دائمی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس برپا می شود.

کودکان شاهین شهری در فرهنگسرای هنر صحنه هایی از انقلاب را نقاشی کردند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
   
گوناگون
بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز369
بازديد ديروز1476
   
کتابخانه فرهنگسرای اشراق

   
جامعه ایمن

   
سازمان فرهنگی ، ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا