دوشنبه 29 بهمن ماه 1397
96/09/21
صاحبان ایده و کار آفرینان جوان به مرکز رشد بیایند

مدیر عامل سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر از مرکز خلاقیت و شکوفایی شاهین شهر بازدید کرد و با کارشناسان این مرکز به گفت و گو نشست .

 

 

 

روح اله شاه رجبیان مدیر عامل سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر در بازدید از مرکز خلاقیت و شکوفایی شاهین شهر عنوان کرد : سازمان بر اساس وظیفه خود در جهت ایجاد فضای مناسب برای رشد علمی جوانان شهر و بهره گیری از خدمات و پشتیبانی مراکز آموزش عالی با پیگیری های مستمر موفق به عقد تفاهم نامه همکاری با شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان شد و مرکز خلاقیت و شکوفایی شاهین شهر راه اندازی گردید .
شاه رجبیان ادامه داد : به منظور جذب دانشجویان و دانش پژوهان و صاحبان ایده اطلاع رسانی در اماکن عمومی ، دانشگاه ها ، صنایع و ادارات انجام شد و در اولین اقدام بر پایی یک دوره ایده شو با هدف شناسایی ایده های جدید کسب و کار در آینده با همکاری دانشگاه صنعتی اصفهان در شاهین شهر برگزار شد که 12 ایده جدید ثبت و کارشناسی شد .
وی عنوان کرد : در مدت شش ماه فعالیت این مرکز حدود 20 ایده ثبت و با استفاده از مشاوره های علمی حقوقی و اجرایی در زمینه تجاری سازی این ایده ها گام هایی برداشته شده است و خوشبختانه دو گروه از ایده پردازان موفق شده اند مستقیم به گروه های شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان اضافه شوند .
مدیر عامل سازمان اضافه کرد : شرایط خوبی برای جوانان شهر فراهم شده است تا با استفاده از تجارب و نظرات علمی کارشناسان با تجربه و حمایت مالی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان کار آفرینی و دست یابی به بازار کار تلاش کنند . 

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت

سازمان فرهنگی ، ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین شهر
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا